30
/ / / / / / /

Rezultati 2. kroga Unvierzitetne futsal lige

05.12.2016

V ponedeljek, 5. decembra 2016, se je na Srednji tehniški šoli Koper odvijal 2. krog Univerzitetne futsal lige Univerze na Primorskem. Portoroški derbi je pripadel Turistici, pedagogi so pokopali feniksa in menedžerji ugnali naravoslovce!

FPP - FTŠ 3:12
Na prvi tekmi večera sta se med seboj pomerili ekipa Fakultete za pomorstvo in promet ter sosednja ekipa iz Fakultete za tursitične študije - Turistica. Zadetki so padali kot po tekočem traku, saj so že v 1 minuti zadeli ˝pomorci˝. V 3. in 5. minuti je z dvema zadetkoma tehtnico v prid svoje ekipe obrnil Miha Zupan. V 5. minuti je za vodstvo 1:3 zadel Denis Tatič a le minuto kasneje je za znižanje vodstva poskrbel Nejc Kozar. Miha Zupan pa je z zadetkoma v 12. in 15. minuti rezultat povišal na 2:5. Sledilo je še znižanje rezultata z zadetkom Branislava Todorovića,  ki pa ga je že v isti minuti izničil kdo drug kot Miha Zupan. S končnim rezultatom polčasa 3:6 so se tako igralci odpravili na zaslužen počitek.

V drugem polčasu pa so bili vsekakor prepričljivejši in uspešnejši igralci Turistice. V 2. minuti je najprej zadel Škerlič Kevin, v 27. in 30. minuti Patrik Zoretič, ki je bil kasneje še enkrat  uspešen v 39. minuti. V 33. in 40. minuti pa je končni rezultat 3:12 postavil Durnik Luka, ter tako Turistici zagotovil prve tri točke v letošnjem ligaškem tekmovanju.

FENIKS - PEF 0:2
Na drugi tekmi večera sta se med seboj pomerili ekipa Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije - Feniks in pa ekipa Pedagoške fakultete Koper. Zelo močni ekipi sta dokazali da bosta najverjetneje v tem ligaškem tekmovanju krojili sam vrh, če bosta nadaljevali s takšnimi igrami. V celi tekmi so v vsakem polčasu videli le po en zadetek, ki sta ga v 5. minuti in v 30. minuti zadela Matic Krapež in Damjan Perger.

FM - FAMNIT 6:2
Na zadnji tekmi so prvič letos nastopili igralci ekipe Fakutlete za management, ki so se pomerili proti ekipi Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije. Podjetejše in zavzetejše so na igrišče stopili igralci Fakultete za management, ki je po devetih minutah igre vodila že z 3:0. Strelci so bili Resnik Tilen, Jan Zaletelj in Martin Husu. V 11. minuti je nato rezultat znižal Suraka Malin, ekipi pa to žal ni uspelo izkoristiti in so že v 16. in 20. minuti prejeli dva nova zadetka Resnik Tilena, ki je tako postavil rezultat prvega polčasa 5:1.

V drugem polčasu je v 9. minuti vodstvo zopet povišal Resnik Tilen. v 38. minuti pa je končni rezultat postavil Nemanja Jakovljević, 6:2. Na tekmi je rdeči karton prejel Suraka Malin, ki pa se je športno opravičil in s pozitivno potezo prejel le eno tekmo prepovedi igranja.