30 31
/ / / / / / /

3. krog UFL - povzetek tekem

17.12.2015

V tretjem krogu Univerzitetne futsal lige Univerze na Primorskem je svojo prvo zmago zabeležila ekipa Fakultete za turistične študije 1, prav tako uspešni so bili njihovi Veterani Turistice, svoj primat pa še naprej uveljavlja ekipa Fakultete za pomorstvo in promet.

PEF : TURISTICA 1 (3:8)

Tekma se je začela bolj ogrevalno, saj sta obe ekipi večinoma izmenjevali napade in ukradene žoge. V 7. minuti so igralci PEFa naredili prekršek v vratarjevem prostoru in s tem so igralci TUR1 dobili prosti strel. Benedejčič ga je suvereno izkoristil in popeljal TUR1 v prednost z 0:1. TUR1 so nadaljevali z uspešno igro in v 13. ter 14. minuti zabili še 2 gola. Polčas se je zaključil z rezultatom 0:3 za TUR1. V drugi polovici je nekaj upanja PEFu vrnil Vodeb z golom v 22. minuti, vendar pa je temu sledil rafal 4-ih golov TUR1 (26, 28, 30 in 33). Z rezultatom 7 proti 1 so imeli igralci TUR1 prepričljivo prednost in tekma je bila v veliki meri odločena. Brudar je dal kasneje še en gol za PEF, enega pa še Zoretič za TUR1, s čimer je slednji dosegel hat-trick. V zadnji minuti so z vratarjem v igri igralci PEF zabili še svoj 3. gol. Tekma se je končala z rezultatom 3:8.

FENIKS : TURISTICA VETERANI (3:4)

Tekma se je komaj dobro začela, a igralci FENIKSa so bili pripravljeni in že v 1. minuti je Habuš zabil gol za vodstvo z 1:0. V 8. minuti so se izkazali tudi igralci TUR V, ko je Kosmač rezultat izenačil na 1:1. Tekma se je napeto nadaljevala in nič prav posebnega se ni zgodilo vse do 30. minute, ko je Štefanec spet povedel FENIKS v vodstvo z 2:1. Že naslednjo minuto (31) pa je Kosmač zopet izenačil rezultat. V 45. minuti se mu je pridružil še Flego, Ostanek pa je rezultat po nekaj minutah izenačil. Z rezultatom 3:3 je bilo vzdušje precej napeto in v 38. minuti Flego zabil zmagoviti gol, s čimer so TUR V zmagali tekmo s 3:4.

FPP 2 : FVZ (5:2)

3. tekma na sporedu se je mirno začela. Prvi gol je padel v 9. minuti po strelu Roškariča, v 13. minuti pa je Humar izenačil rezultat na 1:1, s katerim se je 1. polčas tudi zaključil. Na začetku 2. polčasa (23) je Čauševič povedel FPP 2 v vodstvo. Igralci FVZ so se na to odzvali z golom Humarja v 35. minuti. Igralci FPP 2 so potem še bolj pritisnili in s tremi zaporednimi goli (Palčič 37, Juvančič 38, Čauševioč 40) zaključili tekmo in dosegli zmago z rezultatom 5:2.