26 27 28 29 30 31
/ / / / / / /

Znane ekipe final four v UFL

25.02.2014

V ponedeljek 24.2.2014 je bil odigran 7. krog futsal lige. Zmagale so ekipe FHŠ, FPP in PEF.

TUR V : FHŠ (1 : 5)

Na STŠ Koper so se ponovno odigrale tri tekme futsal študentske lige. Za nekatere “usodno” pred velikim Final four. Prva priložnost za gol je bila že v 7. minuti, ko je Mikac sam izvedel protinapad, a ni uspel premagati odličnega Domna Jagra. V 8. minuti pa je Senčar popravil napako in zadel za 0:1 za FHŠ.  V zadni minuti je, tako oklicani, Flegoteli (Flego) zabil za izenačenje ob polčasu in tako so nogometaši v drugem polčasu “začeli znova”. Lahko bi rekli, da je žoga ponovno dominirala na strani FHŠ-jevcev. Do konca tekme so za golmana Turistice Vetrerani FHŠ-jevci zabili še štirikrat (Senčar trije goli, Mikac 1) in tako postavili končni izzid tekme 1:5 v korist FHŠ-ja.

Mikac je za konec bil kratek: “Igrali smo odlično, danes nam niso bili kos in naredili smo tak rezultat.”

FPP : FM (3 : 1)

Na drugi tekmi, med ekipama FPP in FM, prvi polčas niso zaznamovali zadetki, ampak rumeni kartoni. Prislužili so si jih kar trije igralci (Godnič, Husu in Atalič). Drugi polčas se je nadaljeval še bolj borbeno, oboji so stopnjevali tempo in v 31. minuti so nogometaši FPP-ja kar dvakrat zatresli mrežo nasprotnika za 2 : 0 (Juvančič, Zelinčevič). V 33. minuti je Ivan Klun zabil za FM, v zadnji minuti pa je Aron Čauševič postavil končni izid tekme 3 : 1 za FPP.

Matej Godnič iz ekipe FM je povedal: “Tekma je bila borbena, bilo je veliko teka. Vesel sem da smo danes imeli dosti menjav. Nasprotniki so izkoristili svoje priložnosti imeli so tudi odličnega golmana in na koncu se nam ni izšlo.”

FVZ : PEF (3 : 16)

Tekmo med FVZ in PEF so vsekakor nadvladali in imeli pod kontrolo, včeraj zelo uigrani, nogometaši PEF-a, kar pove tudi končni rezultat. Kljub rezultatu pa je bilo skozi vso tekmo videti borbenost obojih. Nobena ekipa ni popustila in se je borila do zadnje minute. Študentje PEF-a so včeraj bili res neverjetni. Gole so prispevali: Božič 4 goli, Hrovat 5 golov, Volarič 2 gola, Brudar 3 goli, Rot 1 gola, Petrovič 2 gola, Peternel 1 gol (+ 1 avtogol).

Pefovci so bili enotni: “Veseli smo visoke zmage, vseeno pa bi čestitali nasprotniku za borbenost in igro do zadnje minute.”

Ekipe, ki so se uvrstile v finale four, ki bo na sporedu 17.3.2014 so TUR, FPP, FHŠ in PEF. Čestitke vsem udeležencem in se vidimo 17.3.2014 v telovadnici  STŠ-ja,