/ / / / / / /

FPP-jevci z novo zmago prišli na 2 mesto

04.02.2014

FHŠ : FPP (4 : 8)

V ponedeljek 3. februarja je v dvorani STŠ potekala Univerzitetna futsal liga. Prvo tekmo sta odigrali ekipi FHŠ in FPP. Vidno bolj uigrani in suvereni so tokrat bili študentje FPP-ja. Z dvema goloma Arona Čauševića v prvem polčasu so si FPP-jevci nabrali prednost za nadaljevanje tekme, študentom FHŠ-ja pa še vedno dovolili upati na obrat in morebitno zmago. Po nekaj neuspelih zadetkih, je FHŠ-jevcem morda padla koncentracija, saj so nasprotnike spustili v premoč kar 5 zadetkov. V 8. minuti drugega polčasa je tako rezultat kazal kar 0:5 za FPP. Zaradi števila akumuliranih prekrškov na strani ekipe FPP so FHŠ-jevci imeli kar dvakrat priložnost zabiti gol, kar pa jim je preprečil, včeraj odlični vratar FPP-jevcev. Na polovici drugega polčasa so se FHŠ-jevci prebudili in v vrata FPP-ja poslali svoj prvi gol (Gregorich 29’). Nogometaši FPP-ja so nadaljevali svoj tempo in za hrbet Tominca poslali še tri zadetke (Durakovič 35’, Čaušević 37’ in Zelinčević 38’).  V zadnjih dveh minutah tekme so nogometaši FHŠ-ja zabili kar tri gole (Gregorich 39’, Senčar 39’ in Mikac 40’), vendar za zmago proti FPP, včeraj to ni bilo dovolj.

Dejan Šegan (FHŠ) je po tekmi dejal: “Prepozno smo se zbudili in prepozno smo začeli igrati. Nasprotniki so očitno bolje uigrani. Zasluženo so zmagali.”

Tekma med ekipama FM in FVZ je napisala zmago ekipi FM, saj študentov FVZ ni bilo. Zadnja tekma med PEF in Turistica pa ni bila odigrana zaradi predhodnega obvestila igralcev o težavah s prevozi zaradi izrednega stanja na slovenskih cestah.