26 27 28 29 30 31
/ / / / / / /

4. krog futsal lige pregnal počitnice

19.02.2013

Odigran je bil 4. krog Univerzitetne futsal lige Univerze na Primorskem, ki je dodobra premešal stanje na lestvici. Zmagale so ekipe Fakultete za turistične študije – Turistice, Fakultete za humanistične študije in Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije.

Lestvico lahko najdete tukaj!

FVZ - FTŠ (0:5)

Igralci Fakultete za turistične študije – Turistice so zaman čakali prihod ekipe iz Fakultete za vede o zdravju, pri kateri je na igrišče stopil le en igralec. V primeru, da ekipe ni na tekmo, nasprotna ekipa zmaga z rezultatom 5:0, kar se je v tem primeru tudi zgodilo.

FHŠ - PEF (6:1)

Tekma med Fakulteto za humanistične študije in Pedagoško fakulteto iz Kopra je kljub visoki zmagi ekipe FHŠ postregla z odlično igro na obeh straneh. Kljub temu, da so uvodne minute pripadle igralcem ekipe FHŠ smo na prvi zadetek čakali kar 8 minut, ko je iz razdalje šestih metrov zadel Luka Depangher, ki se je najbolje znašel v gneči pred vratarjem Alešom Gantarjem. Sledilo je nekaj poskusov ekipe PEF, ki pa jih je v 12´ in 13´ dodobra pokopal igralec tekme Gregor Peca. S tem rezultatom se je zaključil tudi prvi polčas. V drugem polčasu so igralci ekipe FHŠ nadaljevali z odlično igro ter preko Gregorja Mikaca v 27´ in Sandija Rozmana v 31´ povedli že z kar 5:0. Številne dobre akcije ekipe PEF, ki bi lahko znižale rezultat so se vedno znova prekinile z napačnimi podajami ali pa slabimi zaključnimi streli. Kljub temu jim je v 34´ uspelo zadeti prvič preko Anžeta Lukana. Vendar pa je že minuto za tem Gregor Peca zopet pokazal, da ekipa FHŠ ne namerava prepustiti konca tekme naključju in je takoj zadela za končni rezultat 6:1.

FM - FAMNIT (0:5)

Ekipa fakultete za Management se 4. Kroga ni udeležila in je zato izgubila tekmo z :0:5.