26 27 28 29 30 31
/ / / / / / /

Znani so prvaki UP v badmintonu in namiznem tenisu

12.04.2012

V sredo, 11. aprila 2012 sta Univerzitetna športna zveza Primorska (UŠZP) in resor za šport in študentsko rekreacijo Študentske organizacije univerze na Primorskem (ŠOUP) uspešno izvedla tekmovanje v badmintonu in namiznemu tenisu.

Pri namiznem tenisu je pri moških prvo mesto osvojil A. Bensa in tako postal prvak Univerze na Primorskem v namiznem tenisu. Drugo mesto je osvojil L. Jerkič, tretje pa S. Demiri.

Pri ženskah je prvo mesto in naslov prvakinje na Univerzi na Primorskem osvojila A. Bajt, drugo mesto je osvojila K. Šuligoj, tretje mesto pa A. Janežič.

Pri badmintonu je med žensko konkurenco slavila aboslutna zmagovalka M. Fišer, ki je brez poraza ugnala vso konkurenco in tako postala prvakinja Univerze na Primorskem v ženskem badmintonu. Drugo mesto je pripadlo K. Mohorič, tretje mesto pa E. Fiamengo.

V moški konkurenci je zmago in naslov prvaka Univerze na Primorskem slavil  D. Žalik, na drugo mesto se je uvrstil M. Kosmač, na tretje mesto pa Z. Jelić.

Utrinke iz tekmovanja si lahko ogledate tukaj.