1/16

293/416

0

FPP : FHŠ 2:1 (22:25; 25:23; 15:13)

Na prvi tekmi 9. kroga so na igrišče stopili igralci ekip FPP in FHŠ. Prvi niz so oboji začeli odločno a je ekipa FHŠ hitro povedla, kljub temu se nasprotniki niso dali in se jim hitro približali. V zaključku niza so se igralci FHŠ-ja le uspeli obraniti in osvojiti niz z rezultatom 22:25. Tudi v drugem nizu je ekipa FHŠ od začetka povedla in si nabrala kar nekaj prednosti, a ekipa FPP se ni nameravala kar tako predati. S požrtvovalno igro so jih ujeli in v zaključnih točkah obrnili rezultat sebi v prid ter osvojili niz z minimalno razliko, 25:23. V odločilni tretji niz so bolj sproščeni vstopili igralci FPP-ja. Rezultat je bil izenačen skozi cel niz, na koncu pa se je spet izkazala požrtvovalnost igralk FPP-ja, ki je tako osvojila niz z rezultatom 15:13.

FAMNIT : PEF 2:0 (25:16; 26:24)

V drugi tekmi 9. kroga  sta se pomerili ekipi FAMNIT in PEF. Prvi niz so odločno začeli igralci FAMNIT-a, ki so takoj povedli in prednost skozi niz le povečevali. Igralci ekipe PEF kljub požrtvovalni igri niso uspeli zmanjšati zaostanka in prvi niz se je končal z rezultatom 25:16, v prid FAMNIT-a. Tudi v drugem nizu je pobudo prevzel FAMNIT, vendar tokrat ekipa PEF  ni dovolila lahke zmage. Uspeli so zmanjšati zaostanek in dosegli izenačenje. V zaključku niza pa so se igralci FAMNIT-a le uspeli zbrati in z nekaj dobrimi napadi ter s pomočjo malo sreče so niz osvojili z razliko 26:24.