26 27 28 29 30 31
/ / / / / / /

UOL - Zmaga Turistici in Famnitu

22.11.2011

V ponedeljek, 21. 11. 2011, se je odvil 2. krog Univerzitetne lige UP, kjer smo lahko tudi tokrat spremljali zanimive odbojkarske dvoboje.

TURISTICA - PEF 0 : 2 (25:10, 25:10)

Prva tekma med PEF in TURISTICO je ponudila napetost samo prvih nekaj trenutkov, nato pa se je TURISTICA oddaljila in skoraj rutinirano pripeljala do konca prvi niz. Tudi v drugem nizu je bila slika podobna, PEF se je upiral samo na začetku potem pa so »turisti« zopet zbežali in zasluženo zabeležili prvo zmago v ligi.

FPP - FAMNIT 1 : 2 (25:22, 22:25, 7:15)

V drugi tekmi so na parket prvič stopili igralci FPP-ja, ki so proti FAMNIT-u pokazali, da bo liga do konca izenačena. Prvi niz je s tesno zmago pripadel FPP-ju, v drugem nizu pa so igralci prav tako poskrbeli za napeto in izenačeno igro, v kateri so imeli na koncu nekaj več sreče igralci FAMNIT-a. V odločilnem tretjem nizu igralci FPP-ja nikakor niso uspeli držati stika z nasprotniki. FAMNIT je že na začetku pobegnil z rezultatom 5:0 in vodstva niso spustili do konca.

Zapisala: Alja Gostečnik, vodja Univerzitetne odbojkarske lige